ما که هستیم ...

شرکت پتروپایش اورین روان تولیدکننده انواع روانکارهای دریایی، صنعتی، خودرویی و هوایی است که محصولات تولیدی خود را با نام تجاری پاگوفیلا (PAGO) و کورمورانت (CORMORANT) به بازار عرضه می‌کند. روانکارهای دریایی پاگوفیلا که محل مصرف آن در تجهیزات زمینی و دریایی موجود در ترمینال‌های دریایی اعم از کشتی‌ها، لنج‌ها، لایروب‌ها، قایق‌های موتوری، ریچ استاکرها، کشنده‌ها و … می‌باشند عبارتند از: روغن‌های ترانک پیستون، روغن سیلندر، روغن سیستم، روغن موتورهای چهارزمانه و دوزمانه، روغن لنج، روغن دنده و روغن کمپرسور دریایی. روانکارهای صنعتی پاگوفیلا شامل روغن‌های دنده صنعتی و روغن اره‌های سنگبری، سیالات هیدرولیک معمولی و ضدآتش، روغن‌های کمپرسور هوا و کمپرسور تبریدی، روغن‌های توربین، روغن‌های حرارتی، روغن‌های دیزلی سنگین، روغن ژنراتورهای گازسوز، روغن لوکوموتیو، روغن ترانسفورماتور، روغن محافظ، روغن‌های فلزکاری و … می‌باشد که در تجهیزات و ماشین‌آلات مورد استفاده در معادن سنگ و فلزات، صنایع فولاد، صنایع پتروشیمی، مجتمع‌های نیروگاهی، صنایع کاشی و سرامیک، صنایع ریسندگی و بافندگی، صنایع تراشکاری، صنایع سیمان، صنایع غذایی، برشکاری فلزات و … کاربرد دارند. 

همچنین پتروپایش اورین روان به صورت کاملا سفارشی روانکارهای خودرویی از جمله روغن موتورهای بنزینی و دیزلی، و روغن گیربکس برای دنده‌های دستی و اتوماتیک (ATF) را به‌صورت تمام‌سینتتیک و با کیلومتر کارکرد بالا تولید می‌نماید.

ما مفتخر به کسب رضایت و اعتماد مشتریان در همه محصولات تولیدی خود هستیم و علت آن را در ارتباط مستمر و صادقانه با آنها، تولید محصولات باکیفیت در سطح استانداردهای جهانی و پشتیبانی فنی محصولات خود می‌دانیم.

 

خدمات ما ...

ماموریت ما، کارهایی که انجام می دهیم؟

پتروپایش اورین روان مفتخر به ارائه خدمات تخصصی از جمله بومی‌سازی روغن‌های وارداتی خاص، پایش مستمر وضعیت روغن و دستگاه، و نیز تضمین تامین کالا در اسرع وقت به صنایع مختلف کشور می‌باشد. حضور پررنگ و تخصصی روانکارهای پاگو در صنایع مختلف نشانه اعتماد صاحبان صنایع به دانش فنی بالای تیم تحقیق و توسعه این شرکت می‌باشد.

مهندسین کارشناس

اگر قصد دارید احمق باشید، باید سخت بمانید!

پشتیبانی پروژه

گیاه خود را بهترین، مطمئن تر از همه بقیه

ایده های صنعتی

نادیده گرفتن هشدار باعث می شود که بسیاری از عزاداری

تجهیزات مدرن

زندگی به طور تصادفی شروع نشد. آن را به عنوان یک پایان نگذارید
نصب تمام خط تولید
ما می توانیم شما را در مدرن سازی تسهیلات خود، نصب و تعمیر تجهیزات خود و تعمیر و نگهداری کارخانه های عمومی و پیشگیرانه کمک نماییم.
ساخت قطعات کوچک و بزرگ
تکنسین های ما در زمینه های مختلف نصب، تعمیر و نگهداری و تعمیرات به طور کامل آموزش دیده اند. تکنسین های ما 24 ساعته در روز، 7 روز در هفته به شما کمک می کنند.
سختی مواجهه و پوشش مقاوم در برابر خوردگی
از آنجا که هیچ کارخانه نمی تواند عملیات ناکارآمدی و یا خرابی برنامه ریزی نشده، XTRA گروه صنعتی خدمات فن آوری صنعتی در ایالات متحده است.
اتصالات لوله کامل سیستم های لوله کشی
فناوری های صنعتی XTRA برای سالها به بهترین وجه به بهترین وجه در زمینه نصب و راه اندازی تجهیزات و تعمیرات اورژانسی کمک کرده است.

ما استخدامتان می کنیم، به صنعت ما بپیوندید

رایگان با ما تماس بگیرید و رزومه خود را ارسال کنید

روانکارهای تخصصی کارکرد مطمئن تجهیزات را تضمین می‌کنند

جهت دستیابی به روغن تخصصی تجهیزات و ماشین‌آلات خود با ما تماس بگیرید.